Pasfoto's

Hiernaast ziet u een foto van het team van de Contrabas, U kunt erop klikken voor een vergroting.

Verder vindt u een overzicht van de teamindeling. Foto's van de individuele teamleden ziet u door in het overzicht op hun naam te klikken.

Samenstelling

Ons team bestaat zowel uit leerkrachten als uit ondersteunend personeel zoals onder meer remedial teachers, congiërges, een administratief medewerkster enz.

Wilt u weten wat de verschillende functies precies inhouden dan kunt u dat vinden in de schoolgids.

Teamfoto Basisschool de Contrabas

Het team

Hieronder een overzicht van onze leerkrachten per groep en van de overige teamleden, voor het schooljaar 2017-2018.

Als u klikt op de (vet gedrukte)namen van de teamleden, dan krijgt u een pasfoto van hen te zien

  Leerkracht
Groep 1/2 A Ria Fok (maandag)
Ilse van Iersel (di, wo, do, vrij)
Groep 1/2 B Yvonne de Vette (ma, di)
Els van Gastel (wo, do, vrij)
Groep 1/2 C Mariëlle Kuiper (ma, di)
Chantal Bouman (wo, do, vrij)
Groep 1/2 D Richelle Noordover (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 1/2 E Jackolien van den Heuvel (dinsdag)
Ilonka Mars (ma, wo, do, vrij)
Groep 1/2F Sandra Gräfe (ma, di, wo)
Silvia van Dijk (do, vrij)
Groep 3 A Anouk Sleiffer (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 3 B Linda Woutersen (ma, di, wo)
Monique van Uffelen (wo, do, vrij)
Groep 3C Jackolien van den Heuvel (maandag)
Marjan Wehkamp (di, wo, do, vrij)
Groep 4 A Marieke de Koning (maandag)
Irene Martens (di, wo, do, vrij) + bouwcoördinator
Groep 4 B Mala Jagroep (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 4 C Josette Tossings (ma, di)
Ria Fok (wo, do, vrij)
Groep 5 A Teun Heijmans (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 5 B Monira de Snoo (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 5 C Haitske de Visser (ma, di, wo)
Mariska Priem (wo, do, vrij)
Groep 6 A Larissa Schurink (ma, di)
Hayet Zariouh (wo, do, vrij)
Groep 6 B Lucie Boers (ma, di)
Ilse Mullens (wo, do, vrij)
Groep 7 A Lindy Huizinga (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 7B Gerard Vermeeren (ma, di, wo, do) + bouwcoördinator
Jacco van de Burgt (vrijdag)
Groep 8 A Jantine Hagen-Vonk (ma, di, wo, do, vrij)
Groep 8 B Frank den Hollander (ma, di, wo, do, vrij)

Overige teamleden:

Lia van der Horst Directeur
Timo Heikens Adjunct-directeur
Ilona Geurts intern begeleider + RT + managementteamlid
Helma Mittertreiner intern begeleider + 1 dagdeel plusgroep groep 5/6
Brigitte Orvan remedial teacher (RT)
Rina van der Westen remedial teacher (RT)
Eugène van der Horst plusgroep groep 7/8
Marijke Plaatsman peuterleidster
José van Bochove peuterleidster
Jessica Seombar peuterleidster
Linda Dunk administratief medewerkster
Hans Buitendijk conciërge
Richard Deetman vakleraar gymnastiek
Jacco van de Burgt vakleerkracht gymnastiek + onderwijsondersteuner